НОВИНИ

13.10.2009 | Безпека України в ключі ініціативи НАТО обговорюється у Львові
Джерело - УКРІНФОРМ

Семінар Парламентської асамблеї НАТО, організований в межах Ініціативи Роуза-Рота, розпочав сьогодні свою роботу у конференц-залі національного університету "Львівська політехніка".


 
Близько 120 парламентарів з Канади, Чеської Республіки, Естонії, Франції, Італії, Латвії, Нідерландів, Польщі, Іспанії, Туреччини та інших країн, що входять до Парламентської асамблеї НАТО, упродовж двох днів працюватимуть в ключі теми "Україна та питання регіональної безпеки".


Вони розглянуть питання "Україна на шляху до Євроатлантичної інтеграції", "Виклики стабільності у Східній Європі: Придністров'я, Білорусь","НАТО, Україна і регіональний контекст у Східній Європі: відносини з Росією", "Україна та енергетична безпека", "Виклики стабільності на Південному Кавказі: Грузія".


Зазначену ініціативу започаткували у 1990 році тодішній голова Північноатлантичної асамблеї конгресмен Чарлі РОУЗ та сенатор Біл Рот. Вона координує відносини Альянсу з країнами Центральної та Східної Європи.


Це вже 72-а подібна зустріч парламентарів в межах ініціативи. Її організатором виступила Парламентська Асамблея НАТО у співпраці з Верховною Радою України.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7163. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект