НОВИНИ

13.10.2009 | Президент сьогодні візьме участь у нараді дипломатів та проведе засідання РНБО
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент України Віктор Ющенко сьогодні візьме участь у Дев'ятій нараді керівників закордонних дипломатичних установ України.


Головна тема зустрічі, що розпочнеться о 10-й год., - завдання зовнішньополітичної служби України у зміцненні національної безпеки на тлі сучасних викликів і загроз. Планується обговорити зовнішньополітичні аспекти забезпечення національної безпеки, реалізацію економічних інтересів нашої держави на світових ринках та залучення іноземних інвестицій, захист прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном, захист і просування інтересів держави в інформаційній та гуманітарній сферах, оптимізацію дипломатичної присутності України за кордоном та фінансово-господарські питання діяльності закордонних дипустанов.


Крім того, сьогодні о 13.30 під головуванням Глави держави відбудеться чергове засідання Ради національної безпеки і оборони України.


До порядку денного засідання РНБОУ внесено, зокрема, питання про забезпечення національних інтересів у сфері використання ядерної енергії, про обороноздатність держави та діяльність органів державної влади із забезпечення національних інтересів у військовій сфері, а також невідкладних заходів щодо спроможності Збройних сил України та інших військових формувань виконувати конституційні завдання (у закритому режимі).| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1348. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект