НОВИНИ

12.10.2009 | 12-14 жовтня у Києві відбудеться Дев'ята нарада керівників закордонних дипломатичних установ України
За матеріалами - УКРІНФОРМ, МЗС України

12-14 жовтня у Києві відбудеться Дев'ята нарада керівників закордонних дипломатичних установ України, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на офіційний сайт Міністерства закордоних справ України. Головна тема наради - "Завдання зовнішньополітичної служби України у зміцненні національної безпеки України на тлі сучасних викликів і загроз".Програмою наради передбачено, зокрема, виступ Президента України Віктора Ющенка, зустрічі з Головою Верховної Ради Володимиром Литвином та Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко, відвідання керівниками закордонних дипломатичних установ АНТК ім. О.К.Антонова.


Протягом трьох днів передбачається обговорити зовнішньополітичні аспекти забезпечення національної безпеки України, реалізацію економічних інтересів України на світових ринках та залучення іноземних інвестицій, захист прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном, захист і просування інтересів України в інформаційній та гуманітарній сферах, оптимізацію дипломатичної присутності України за кордоном та фінансово-господарські питання діяльності закордонних дипломатичних установ.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3202. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект