НОВИНИ

12.10.2009 | Підписано протокол про нормалізацію відносин Вірменії і Туреччини
За матеріалами - ІТАР-ТАРС, УКРІНФОРМ

Документи про нормалізацію відносин між Вірменією і Туреччиною підписано в Цюріху. Свої підписи під "Протоколом про розвиток двосторонніх відносин" і "Протоколом про встановлення дипломатичних відносин" поставили міністри закордонних справ Вірменії і Туреччини Едвард Налбандян і Ахмед Давутоглу.


Згідно з першим документом, сторони домовилися відкрити загальний кордон протягом двох місяців після вступу документа в силу, провести консультації між міністерствам іноземних справ, використати інфраструктуру, що існує між країнами, розвивати договірно-правове поле, встановити співпрацю в консульській сфері, а також в галузях торгівлі, економічного співробітництва, туризму. Протокол набирає чинності з моменту його затвердження парламентами двох країн.


Другий протокол передбачає встановлення дипломатичних відносин від дня його підписання і обмін дипломатичними представництвами.


На церемонії, що відбулася в приміщенні Цюріхського університету, також були присутні міністр закордонних справ Швейцарії, яка виступає посередником в процесі урегулювання, Мішлін Кальмі-Рей, голова МЗС Росії Сергій Лавров, держсекретар Сполучених Штатів Хиларі Клінтон, верховний представник із зовнішньої політики і безпеки Євросоюзу Хав'єр Солана і голова МЗС Франції Бернар Кушнер.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8625. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект