НОВИНИ

09.10.2009 | Неурядові організації країн НАТО підтримують євроатлантичну інтеграцію України
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Проведення 55-ої Генеральної асамблеї Асоціації Атлантичного Договору "Безпека для Громадянського суспільства в ХХІ столітті" у Києві свідчить про те, що неурядові організації країн-членів та партнерів НАТО підтримують євроатлантичну інтеграцію України. Про це сьогодні в інтерв'ю журналістам заявив керівник відділу по роботі з країнами-партнерами управління публічної дипломатії штаб-квартири НАТО Мішель Дюре.


"Це перший раз, коли асамблея відбувається в Україні. Це дуже важливий момент тому, що це зустріч усіх неурядових організацій, які займаються натівськими питаннями у партнерських країнах. А тут знаходяться і серби, і росіяни, і бельгійці, і канадці, і всі члени натівської сім'ї. Всі члени партнерства обговорюють питання безпеки, Афганістану і нову стратегічну концепцію НАТО. Той факт, що це відбувається в Україні, є дуже символічним для нас і свідчить про те, що неурядові організації країн НАТО також підтримують Україну", - зазначив Мішель Дюре.


Відповідаючи на запитання кореспондента УКРІНФОРМу щодо внеску України у систему євроатлантичної безпеки, він підкреслив: "Україна вже є донором безпеки і бере участь в усіх наших військових операціях і місіях. І, безумовно, ваш внесок сьогодні оцінюється дуже високо в натівських країнах. Це - без питання. Я також вважаю, що Україна, яка має 46 млн населення, - велика, географічно важлива країна для безпеки Європи. І ще у попередній, але нині діючій стратегічній концепції НАТО було зафіксовано, що ми не можемо бачити і передбачити безпеки в Європи без стабільної, розвиненої, вільної України".


Коментуючи перспективи розвитку системи євроатлантичної безпеки, Мішель Дюре зазначив, що іншої організації колективної безпеки з тими цінностями, які має НАТО, нині не існує. Альянс дає змогу взаємодії між різними культурами розуміння безпеки і реагування на реальні загрози, зокрема тероризм, кибертероризм, піратство тощо.


Як повідомляв УКРІНФОРМ, з 7 по 10 жовтня 2009 року у Києві проходить 55-та Генеральна асамблея Асоціації Атлантичного Договору "Безпека для Громадянського суспільства в ХХІ столітті". Це найбільш представницький громадський форум з питань міжнародної безпеки, який щорічно проводиться в країнах-членах Асоціації.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект