НОВИНИ

08.10.2009 | Асоціація Атлантичного Договору пропонує заснувати День НАТО
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Асоціація Атлантичного Договору (ААД) виступає з ініціативою заснувати День НАТО, який об'єднав би всі країни, що підтримують цінності Північноатлантичного Альянсу. Про це заявив сьогодні президент Асоціації Карл Ламерс під час прес-конференції з нагоди відкриття в Києві 55-ї Генеральної асамблеї ААД.Карл Ламерс зазначив, що основна мета роботи Асоціації - об'єднати громадські організації на міжнародному рівні. "У цьому нестабільному світі стає дедалі важче представникам громадськості зрозуміти, чим для них є Альянс. ААД вважає своїм покликанням донести громадськості, що таке НАТО і що таке Північноатлантичний договір", - зауважив К.Ламерс. У цьому контексті він наголосив: День НАТО стане ще одним приводом, аби привернути увагу спільноти, насамперед молоді, до цінностей, які поділяють країни Пвнічноатлантичного Альянсу.


Говорячи про своє бачення ситуації в Україні, Карл Ламерс зазначив: "Упродовж останніх кількох років Україна зробила величезні кроки в оновленні своєї політичної системи, зокрема в тому, щоб пройти шлях від пострадянської держави до країни, яка дотримується ідей демократії". Він висловив сподівання, що 55-та Генасамблея ААД зможе підтримати ці зусилля, "аби українці продовжували працювати на майбутнє своєї держави".


Голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Борис Тарасюк зі свого боку позитивно оцінив заяву глави ААД. "Я підтримую ініціативу президента Ламерса заснувати День НАТО і готовий зробити усе від мене залежне, аби такий день святкували в Україні", - наголосив він.


Борис Тарасюк підкреслив, що проведення Генеральної асамблеї ААД в Києві важливо не лише для експертного середовища та неурядових організацій, які активно працюють у сфері євроатлантичної інтеграції, але й для всього українського суспільства.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект