НОВИНИ

08.10.2009 | У Києві розпочинається Генеральна Асамблея Асоціацій Атлантичного договору
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Асоціація Атлантичного договору – це недержавна організація, яка популяризує НАТО в Євроатлантичному регіоні. Торік громадський форум цієї організації проходив у Берліні, а нині у Києві, оскільки делегати Асоціації Атлантичного договору впевнені, що саме перед Україною нині стоять серйозні виклики з питань безпеки, сказав президент асоціації Карл Ламерс.


«Ми тут для того, аби відновити спільні цінності, аби подивитися у майбутнє разом, - наголосив він. - Тож, серед інших міжнародних питань головною темою наших дискусій буде дипломатичний розвиток політичних подій в Україні». Експерти ж певні, НАТО не забуває Україну і прагне щораз засвідчити виконання своїх обіцянок про ймовірне, але поки не визначене членство. Саме тому ювілейна асамблея Асоціації Атлантичного договору відбувається у Києві.


Протягом трьох днів більше 200 делегатів з країн НАТО та тих країн, які лише хочуть приєднатися до альянсу, говоритимуть про подальше розширення Північно-Атлантичного Альянсу, про розробку нової стратегічної концепції НАТО, про подальші дії союзників в Афганістані та посилення енергетичної безпеки в Чорноморському регіоні.


Центральною темою зустрічі стане також популяризація НАТО серед молоді. Для цього Асоціація хоче провести міжнародний День НАТО, протягом якого люди можуть дізнатися про історію альянсу та його плани на майбутнє.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект