НОВИНИ

02.10.2009 | Підключаємо українські університети
За матеріалами - Офіційного сайту НАТО

У вересні закінчився проект гранту НАТО з розвитку інфраструктури мереж в Тернополі, Україна. Цей проект допоміг забезпечити і покращити підключення чотирьох великих науково-освітніх установ у цьому регіоні. Цей грант був профінансований у сумі 129 тисяч євро з бюджету програми «Наука заради миру і безпеки».


  


У регіоні існує потужна академічна і дослідницька база, до якої входять Тернопільський національний економічний університет, альма матер президента Ющенка; медичний університет; політехнічний інститут і гуманітарний інститут. На початку кожного навчального року населення Тернополя збільшується на 40 – 50 тисяч першокурсників.


Завдяки цьому гранту чотири основні установи змогли придбати обладнання, таке, як «супер» комп’ютери, модеми і оптоволоконні кабелі для підключення до Інтернету, що дасть змогу співробітникам і студентам встановлювати і підтримувати зв’язки з академічними і науковими колами. Консультанти НАТО дали професійні поради і допомогли впроваджувати цей проект.


На додаток до сприяння місцевій і регіональній співпраці між університетами і дослідницькими установами, проект також робить важливий внесок у поліпшення інформованості широких кіл громадськості цього регіону про НАТО:


«Сьогодні ми є живим підтвердженням рівня співпраці, якого можна досягти між Україною і НАТО в сфері науки і це те, чим наш університет дуже пишається. Цей проект не тільки допоміг нам як навчальному закладу, але й усій Україні», – сказав ректор Тернопільського національного економічного університету.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1158. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект