НОВИНИ

02.10.2009 | МНС України одержало перший гелікоптер Eurocopter
За матеріалами - УКРІНФОРМ

МНС України одержало перший вертоліт за контрактом з французько-німецько-іспанською групою Eurocopter, який передбачає постачання двох гвинтокрилих машин. Про це повідомив журналістам голова Міністерства Володимир Шандра. "Вертоліт наразі в м. Ніжин (авіачастина МНС в Чернігівській області) і вже три тижні проходить митне оформлення", - сказав міністр.


Виниклі складнощі він пов`язує з необхідністю постановки вертольота в державний реєстр. В.Шандра зазначив, що рішенням уряду при імпорті цієї авіатехніки не стягуватиметься ПДВ.


Eurocopter, структурний підрозділ Європейського аерокосмічного і оборонного консорціуму (EADS), і МНС України в 2008 р. підписав контракт на постачання двох вертольотів ЄС-145 вартістю 20 млн. дол. за підсумками відкритого тендеру. У відборі брали участь Sikorsky Aircraft Co., Bell, Augusto, Ansat, "Мікоян" і "Камов".


МНС України планує купити в найближчі 2-3 роки ще 9 сучасних вертольотів для формування ескадрильї, яка зможе забезпечити оперативне реагування і ефективну роботу в надзвичайних ситуаціях в усіх регіонах країни.


ЄС-145 - вертоліт нового покоління дводвигунових авіамашин легкого класу, широко експлуатується, зокрема військовими США, Держслужбою безпеки Франції, поліцією Німеччини і в РФ. За даними Eurocopter, частка вертольотів групи в світовому вертолітному парку становить 30%, більше 10 тис. машин Eurocopter експлуатуються в 140 країнах.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1157. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект