НОВИНИ

02.10.2009 | Росія не виконує домовленості щодо врегулювання конфлікту в Грузії - керівник МЗС Франції
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Росія не виконує домовленості плану "Саркозі-Медведєв" щодо врегулювання конфлікту в Грузії. Про це заявив в ефірі "Ехо Москви" міністр закордонних справ Франції Бернар Кушнер.


На питання про те, чи виконує Росія так званий "план Медведєва-Саркозі", Б.Кушнер після тривалої паузи відповів однозначно "ні".


Б.Кушнер пояснив, що йдеться про європейських спостерігачів (корпус із трьохсот осіб, про яких йшлося у "плані Медведєва-Саркозі"), яких не допускають до Південної Осетії та Абхазії. Він відзначив, що це сили підтримання миру. "Європа не хоче вести війну, у нас важких знарядь немає", - заявив міністр.


Кушнер додав, що доки ситуація залишається напруженою, і присутність спостерігачів у районі конфлікту є необхідною. За його словами, спостерігачі мають бути з обох боків кордону.


Французький дипломат зауважив: проблеми кордонів у Європі і в світі неприпустимо вирішувати за допомогою війни. Він відзначив, що Франція і Євросоюз зробили все можливе для того, щоб ситуація не зайшла в глухий кут, однак, за його словами, проблему поки не врегульовано, і переговори тривають. "На жаль, після початку бойових дій у Південній Осетії було багато провокацій з обох боків", - сказав міністр.


Французька сторона також обіцяє уважно розглянути доповідь ЄС щодо подій російсько-грузинського конфлікту.


План врегулювання ситуації на Кавказі було підписано у вересні минулого року, коли Франція головувала в ЄС.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1867. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект