НОВИНИ

02.10.2009 | Франція готова сприяти швидкому завершенню переговорів стосовно Угоди про асоціацію Україна-ЄС - посол Франції
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Заступник міністра закордонних справ України Костянтин Єлісєєв прийняв посла Франції в Україні Жака Фора.


Сторони обговорили питання двостороннього співробітництва, підтримки Францією євроінтеграційних та євроатлантичних прагнень нашої держави, а також низку актуальних питань регіональної та міжнародної безпеки.


Окрему увагу було приділено організації майбутнього візиту в Україну Державного секретаря з європейських справ МЗС Франції П'єра Леллуша, запланованого на листопад поточного року.


У цьому зв'язку посол передав листа П.Леллуша, в якому, зокрема, висловлюється готовність Франції сприяти поглибленню відносин між Україною та Європейським Союзом та швидкому завершенню переговорів стосовно Угоди про асоціацію Україна-ЄС. "Імпульс, наданий під час Французького головування в ЄС, дозволив вивести на новий рівень відносини між Україною та ЄС та надати Вашій країні особливе місце серед країн регіону", - зазначається у листі французького високопосадовця.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект