НОВИНИ

30.09.2009 | Західні країни мають тримати відкритими двері НАТО для України та Грузії - Річард Лугар
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Західні країни мають рішуче підтримати стратегію розширення НАТО на Схід і тримати відкритими двері Альянсу для України та Грузії. Таке переконання висловив впливовий американський сенатор-республіканець, співголова Сенатського комітету у закордонних справах Річард Лугар під час виступу у вашингтонській Атлантичній Раді."Протягом останніх двох десятиліть приєднання до НАТО найбільш успішних та заможних країн Східної Європи стало невід'ємним елементом європейської стабільності", - наголосив законодавець. Він застеріг від повторення помилок перших років "холодної війни" і закликав "дотримуватися лінії, спрямованої на надання перспектив членства для країн-кандидатів, включаючи Україну та Грузію". Сенатор підкреслив, що Альянс має належним чином оцінити прагнення цих держав приєднатися до Організації Північноатлантичного договору.


"Даючи оцінку діяльності НАТО, я виходжу з твердження, що після 60-ти років існування організація все ще зберігає прогресивність. Альянс повинен продовжувати переоцінку власних цілей та адаптуватися до нових обставин", - зазначив Річард Лугар. НАТО "має надзвичайні геополітичні активи", і за правильного керівництва історія досягнень буде продовжуватися успіхом у майбутньому, підсумував він.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект