НОВИНИ

30.09.2009 | Пентагон розчарований відмовою України в допуску для навчань іноземних військових
Джерело - УКРІНФОРМ

Сполучені Штати Америки розчаровані з приводу того, що Верховна Рада не змогла проголосувати за перебування іноземних військових сил на території України з метою навчань. Про це сьогодні у Києві під час виступу в Дипломатичній академії України заявив заступник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Олександр Вершбоу.


За словами представника Пентагону, у зв'язку з цим у 2009 році довелося відмовитися від проведення в Україні міжнародних навчань "Сі бриз" та "Стрімкий тризуб".


"Ми розуміємо, що в демократичному суспільстві військовики мають перебувати під цивільним контролем парламенту. Це свідчить про той прогрес, який Україна здійснила на цьому шляху. Але я цього тижня говорив, і досить відверто, що, попри складнощі, слід подбати про механізми підтримки тих реформ у Збройних Силах України, які вже почалися. Ми сподіваємося, що українським політикам не бракуватиме бажання все ж таки зробити все для того, щоб сприяти трансформації українського війська", - наголосив Олександр Вершбоу.


24 квітня 2009 року у Верховній Раді був зареєстрований внесений Президентом України законопроект про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2009 році для участі в 11 багатонаціональних військових навчаннях. Парламент не підтримав цей законопроект, а потім декілька разів відмовлявся повернути його на розгляд.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 325. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект