НОВИНИ

29.09.2009 | "Чорно-жовті" починають коаліційні переговори
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Переговори про створення нової «чорно-жовтої» коаліції у Німеччині мають початися якомога швидше. Перші консультації в Берліні між представниками ХДС/ХСС і Вільної демократичної пратії вже почалися. Лідери християнських демократів і лібералів - Анґела Меркель та Ґідо Вестервеллє  

Християнсько-демократичний і Християнсько-соціальний союзи,  а також Вільна демократична партія святкують перемогу. За попередніми результатами голосування, разом вони здобули близько 48 відсотків голосів виборців, тобто - їм належатиме більшість місць у парламенті. Тепер представники "чорно-жовтих" планують якомога швидше  розпочати перемовини  про формування коаліційного уряду.


Один місяць на колаційні переговори


«Найпізніше - наступного тижня. Переговори мають завершитися упродовж одного місяця», - пообіцяв генеральний секретар ХДС Рональд Пофалла. Лідер вільних демократів Гідо Вестервеллє  заявив, що перемовини будуть «ґрунтовними». Партнери по майбутній «чорно-жовтій» коаліції мають узгодити програму дій уряду, а також  дійти згоди щодо вирішення найважливіших проблем та виконання передвиборних обіцянок за умов, коли державний борг є рекордно високим, а рівень безробіття зростає.


Меркель обіцяє виконати передвиборні обіцянки


І християнські партії, і ВДП обіцяли  виборцям зниження податкового тиску. Канцлер Німеччини Ангела Меркель запевняє, що  передвиборні обіцянки буде виконано. "Я вважаю, що саме пункти нашої програми, які є соціально важливими, будуть реалізовані», - наголосила Меркель.


Тим часом, соціал-демократи, які зазнали на цих парламентських виборах нищівної поразки, адже так мало голосів вони ще ніколи не набирали, готуються до роботи в опозиції. Разом з ними опозиційні місця в Бундестаґу на найближчі чотири роки займуть також  депутати від Лівої партії і "зелених".


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект