НОВИНИ

29.09.2009 | Лідер лібералів в ПАРЄ вірить, що Росію позбавлять повноважень
Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Віце-президент групи лібералів в Раді Європи Міхаель Ааструп ЄНСЕН вважає, що ПАРЄ цього тижня може позбавити російську делегацію права голосу.


 
Про це він заявив вчора у Страсбурзі на спільній прес-конференції з одним з лідерів російської опозиції Михайлом КАСЬЯНОВИМ.


“Я сподіваюсь, що буде більшість голосів”, - сказав він.


“Багато людей в цьому приміщенні вже кажуть: досить, значить досить”, - додав він, зазначивши, що Росія фактично не виконала жодної рекомендації Ради Європи з врегулювання ситуації після війни з Грузією, що сталася у серпні 2008 року.


“Якщо ви не виконуєте резолюції, то мають бути відповідні наслідки”, - сказав віце-президент групи лібералів.


У свою чергу М.КАСЬЯНОВ зазначив, що позбавлення російської делегації повноважень не було б кроком проти Росії, а, скоріше, стало б потужним політичним сигналом для російської влади.


“Сигналом про те, що терпіти зневагу Росії до норм міжнародного права та до своїх зобов’язань Асамблея більше не може”, - сказав він.


При цьому, М.КАСЬЯНОВ наголосив на тому, що нинішнє керівництво Росії ізолює себе та все населення країни від зовнішнього світу.


Як повідомляв УНІАН, сьогодні у Страсбурзі розпочалася третя частина цьогорічної сесії ПАРЄ. Сьогодні ж депутати внесли до порядку денного сесії на четвер, 1 жовтня, заявку від 72-х депутатів – членів Асамблеї про позбавлення російської делегації в ПАРЄ повноважень.
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект