НОВИНИ

29.09.2009 | Керівник НАТО хоче заспокоїти американців
Джерело - Українська служба ВВС

Новий керівник Північно-Атлантичного Альянсу Андерс Фог Расмуссен сказав, що американці повинні відкинути будь які сумніви щодо готовності інших членів НАТО продовжувати війну в Афганістані.У свої першій промові у США на посаді Генерального Секретаря, пан Расмуссен сказав, що військова кампанія в Афганістані була необхідністю, а не питанням вибору.


Він запевнив, що між членами організації, яких наразі 28, є солідарність. Пан Рассмуссен наголосив, що 40 відсотків війська НАТО були солдати з країн за межами Сполучених Штатів, і що під час операцій НАТО загинули вояки з- понад 20 країн.


Він сказав, що всі країни жертвують собою так само, як і Сполучені Штати.


"Щосереди в Брюсселі я розпочинаю зустріч послів НАТО з висловлювання співчуття країнам, які втратили своїх солдатів в Афганістані за минулий тиждень. Відтоді як я став генеральним секретарем НАТО, я роблю це щотижня без винятку. І тому я не терпітиму аргументів, що європейці та канадці не роблять достатньо для успіху операції в Афганістані, що вони не достатньо жертвують собою. Це неправда."


Під час візиту до Вашингтона пан Расмуссен проведе низку зустрічей з чільними політиками, в тому числі з президентом Обамою.


Андерс Фог Расмуссен| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект