НОВИНИ

28.09.2009 | Підписано Меморандум про взаєморозуміння між урядом України та Агентством США з міжнародного розвитку
Джерело - УКРІНФОРМ

Міністр економіки України Богдан Данилишин та Директор Місії Агентства США з міжнародного розвитку в Україні, Білорусі та Молдові Дженіна Ярузельськи підписали Меморандум про взаєморозуміння між урядами України та США щодо основних напрямів та цілей програми допомоги з боку Агентства США з міжнародного розвитку у 2009-2010 роках."Ми розглядаємо міжнародну технічну допомогу як важливий аспект поглиблення реформ в Україні, а також як інструмент розвитку активного діалогу з урядом США, як засіб розбудови партнерства", - наголосив український міністр.


Під час зустрічі Богдан Данилишин та Дженіна Ярузельськи обговорили такі актуальні питання, як реформи в галузі сільського господарства, зокрема, вдосконалення законодавчо-нормативної бази, стратегічні напрями та завдання залучення міжнародної технічної допомоги і співробітництва України з міжнародними фінансовими організаціями на 2009-2012 роки та інші.


Міністр економіки підкреслив, що проекти, які фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку в Україні, є важливим інструментом підтримки українських реформ, у тому числі зміцнення фінансового сектору, розвитку ринково-орієнтованого сільськогосподарського сектору, підтримки малого та середнього бізнесу, вирішення соціальних проблем тощо.


Починаючи з 1999 року, наголосив керівник економічного відомства, між урядом України та урядом США склалася позитивна практика узгодження пріоритетів допомоги з боку Агентства США з міжнародного розвитку шляхом укладення Меморандуму про взаєморозуміння щодо основних напрямів та цілей допомоги на відповідний фінансовий рік.


"Укладення цьогорічного Меморандуму стане необхідним заходом для послідовного розвитку належних умов для техніко-економічного співробітництва України з Агентством США з міжнародного розвитку у 2009 - 2010 роках, а також дієвим механізмом координації залучення та використання американської технічної допомоги", - резюмував Б.Данилишин.


У свою чергу, Дженіна Ярузельськи зазначила, що американська сторона робить усе від неї залежне, щоб створити нові можливості для покращення українсько-американського співробітництва.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9725. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект