НОВИНИ

25.09.2009 | Україна та ЄС оцінюють держполітику в сфері підприємництва
За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Вчора у Києві було організовано практичний семінар з оцінки поступу України у впровадженні Європейської Хартії малих підприємств.


Семінар, що проводиться за участі представників державного та приватного секторів, організовано з метою оцінки змісту Індексу державної політики – інструменту, що використовується Європейською комісією для визначення поступу у впровадженні Хартії.


Заступник голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Сергій Третьяков зазначив, що Держкомпідприємництва та інші українські інституції надали відповіді на 80 питань Індексу державної політики, а завдання учасників семінару полягає в тому, щоб ознайомитися зі змістом документа та рекомендувати зміни, покликані сприяти підвищенню якості та точності представленої інформації. С.ТРЕТЯКОВ наголосив на важливості участі в цьому процесі представників приватного сектору.


Менеджер проектів з економічного розвитку та інноваційної політики делегації Європейської комісії Міхал ГОРЖИНСЬКІ відзначив той факт, що „спільна заява” Європейської комісії та уряду України - документ, яким було закріплено початок процесу діалогу ЄС та України з питань державної політики розвитку підприємництва, містить конкретні посилання на Європейську Хартію малих підприємств. Відтак, зазначив М.ГОРЖИНСЬКІ, дуже важливо провести реалістичну оцінку впровадження Хартії в Україні, в чому і полягає мета Індексу державної політики. “Якщо ми правильно визначимо проблеми, ми зможемо їх вирішити разом ”,- сказав він.


Керівник групи консультантів проекту ЄС “Підтримка розробки та впровадження Європейської Хартії малих підприємств в Україні ” Шейн МАКОЛІ, який виступив організатором семінару, зазначив, що при підготовці відповідей на питання Індексу державної політики та у впровадженні іншої, пов’язаної з Хартією діяльності, він разом зі своїми колегами, тісно співпрацював з Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва та іншими українськими партнерськими інституціями. Він висловив переконання в тому, що практичний семінар це - реальна можливість підготувати високоякісний документ Індексу державної політики , який дасть новий імпульс для подальшої співпраці ЄС та України з питань державної політики розвитку підприємництва.


Європейську Хартію малих підприємств було прийнято у 2000 році головами урядів країн- членів Європейського Союзу. Хартія наголошує на важливості росту малих підприємств, підвищення їх конкурентоспроможності та питань працевлаштування, визначаючи при цьому десять принципів, покликаних сприяти такому розвиткові. 1 січня 2010 року набуває чинності „Законодавчий пакет про малий бізнес”.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект