НОВИНИ

25.09.2009 | У жовтні відбудеться установче засідання Комісії Україна-США зі стратегічного партнерства.
За матеріалами - Української правди, Прес-служба МЗС.

Київ та Вашингтон домовилися про проведення наприкінці жовтня установчого засідання комісії Україна-США зі стратегічного партнерства.


Про це йшлося під час зустрічі у Нью-Йорку в.о. міністра закордонних справ Володимира Хандогія з заступником Держсекретаря США Вільямом Бернсом.


 
"Головну увагу під час переговорів було приділено пошуку шляхів практичного посилення відносин стратегічного партнерства зі США на основі Хартії про стратегічне партнерство, а також підтримання політичного діалогу на найвищому та високому рівнях", - йдеться у повідомленні.


"З боку США було підтверджено готовність сприяти втіленню політичного рішення Бухарестського саміту щодо майбутнього членства України в НАТО та надавати у цьому зв’язку відповідну підтримку", - заявили у МЗС.


"Було також досягнуто домовленості про регулярний обмін інформацією щодо стану підготовки нової стратегічної концепції альянсу у контексті врахування інтересів України", - наголосили у відомстві.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект