НОВИНИ

25.09.2009 | Володимир Хандогій і Лоуренс Кеннон підписали "Дорожню карту українсько-канадських відносин"
За матеріалами - УКРІНФОРМ

У Нью-Йорку т.в.о. міністра закордонних справ України Володимир Хандогій у рамках участі у 64-й сесії Генеральної Асамблеї ООН зустрівся з міністром закордонних справ Канади Лоуренсом Кенноном.Під час зустрічі було підписано "Дорожню карту українсько-канадських відносин". Цей документ виводить співпрацю між Україною та Канадою на новий рівень, фіксуючи взаємне бажання поглиблювати двостороннє співробітництво та визначаючи його пріоритети в галузях економіки, політики, безпеки, гуманітарній та культурній сферах.


У "Дорожній карті" наголошується на спорідненості двох демократій на основі спільних цінностей та інтересів, включаючи поширення демократії та економічних свобод, гарантування безпеки та територіальної цілісності, зміцнення верховенства права, підтримку інноваційного технологічного розвитку.


У підписаному документі Канада підтверджує підтримку вступу України до НАТО та зобов'язується працювати спільно з Україною та країнами-членами Альянсу для досягнення цієї мети.


У ході зустрічі сторони обговорили широкий спектр поточних питань двостороннього співробітництва. Глави МЗС України та Канади погодилися з необхідністю подальшого нарощення позитивної динаміки двосторонніх контактів, узгодивши для цього їх перспективний графік. В.Хандогій порушив питання поступової лібералізації канадською стороною візового режиму щодо громадян України.


Т.в.о. міністра закордонних справ України запропонував провести найближчим часом політичні консультації між МЗС двох країн та поновив Л.Кеннону запрошення відвідати Україну.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект