НОВИНИ

25.09.2009 | Росія засудила резолюцію Сейму Польщі
Джерело - Українська служба ВВС

Росія заявила, що рішення польського парламенту засудити радянське вторгнення до західної України і західної Білорусі, які були тоді східними польськими територіями, 17 вересня 1939-го року завдало серйозного удару зусиллям покращити стосунки між Варшавою і Москвою.Міністерство закордонних справ Росії заявило, що резолюція польського Сейму містить елементи «тенденційності» й «політизованості».Коментуючи реакцію Москви, спікер польського Сейму Коморовський заявив, що Росія не може змиритися з власною "складною історією" і, "захищаючи Сталінізм", вона "бере участь у захисті того, що не можна захищати".


У заяві польського парламенту у середу згадувалися масові страти й депортації за часів радянського вторгнення, включно з убивством 20 тисяч польських офіцерів біля Катині в 1940-му році.


У заяві МЗС Росії висловлюється переконання, що питання про причини Другої світової війни через 70 років мають належати до царини істориків.


Нинішнє російське керівництво рішуче висловлюється проти того, що воно називає переглядом історії Другої світової війни. | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3014. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект