НОВИНИ

24.09.2009 | Барак Обама відклав відправку додаткових військ до Афганістану
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент США Барак Обама відклав рішення про направлення додаткових військ до Афганістану. Глава Білого Дому, як передають західні ЗМІ з посиланням на представників американської адміністрації, сумнівається в законності виборів президента та уряду Афганістану, що відбулися.Рішення Обами було прийняте після того, як сенатори-демократи відкинули заклик до нарощування угруповання і закликали не повторювати "непродуману" політику адміністрації Буша. Республіканці, з іншого боку, звинуватили американського лідера в повільності і наполягають, разом з військовим командуванням, на збільшенні угруповання. За словами сенатора Джона Маккейна, вичікувальне ставлення до нарощування контингенту загрожує повторенням "майже катастрофічних помилок", допущених США в Іраку.


Водночас, як відзначають джерела в Білому Домі, буде проведений ретельний аналіз, покликаний з'ясувати, чи ефективна ще військова стратегія, яка застосовується вже шість місяців. На думку адміністрації США, афганські вибори і їх вплив на громадську думку будуть ключовими питаннями аналізу.


Навіть найкраща стратегія боротьби з повстанським рухом, спрямована на те, аби схилити до себе мешканців Афганістану і вивести з гри "Талібан", "не спрацює" без чинного законного уряду, відзначають представники Білого дому.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1835. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект