НОВИНИ

24.09.2009 | Ющенко бачить захист України лише в НАТО
За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Президент України Віктор Ющенко переконаний, що інтеграція України до НАТО – це суть, за якою стоїть наша територіальна цілісність і незалежність.


Про це, як повідомляє офіційний сайт глави держави, В.Ющенко сказав у Нью-Йорку, де він брав участь в сесії Генасамблеї ООН.


«Я глибоко переконаний, для нас інтеграція до НАТО, інтеграція до європейської колективної безпекової політики – це є суть, за якою стоїть наша територіальна цілісність і незалежність», – сказав В.Ющенко в інтерв’ю українським журналістам.


Президент підкреслив, що в рамках проведеної зустрічі з Генеральним секретарем НАТО була підтверджена політика, задекларована на останніх двох самітах, що стосувалися України та її перспектив набуття членства в Альянсі. «Були повністю підтверджені ті домовленості, які досягнуті як рішення на Бухарестському саміті. Вони є базою в наших відносинах і перспективах співробітництва», – запевнив Президент.


Він наголосив, що під час сьогоднішньої зустрічі було обговорено нову стратегію, яку сьогодні розробляє НАТО, і йшлося про те, що дуже важливо побачити там місце України, перспективи її членства в Альянсі. Також під час зустрічі було обговорено реалізацію Цільового плану Україна – НАТО, роботу Офісу зв’язку НАТО і Центру інформаційної документації НАТО в Києві.


«Коли ми говоримо про ту політику, яку сьогодні Альянс проводить з іншими країнами – не членами НАТО, в тому числі з Росією, ця політика ніяким чином не творить блокування для розвитку нормальних перспективних відносин Україна – НАТО. Україна не буде розмінною темою для НАТО в організації відносин з третіми країнами», – констатував Президент України.


 
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект