НОВИНИ

24.09.2009 | Безпекові інтереси України і Стратегічна концепція НАТО
За матеріалами - Української служби ВВС

Президент Ющенко наголосив на необхідності відображення безпекових інтересів України в новій Стратегічній концепції НАТО з урахуванням вже наданих гарантій щодо перспектив членства.У Нью-Йорку він зустрівся із Генеральним секретарем НАТО Андерсом Фогом Расмуссеном, з яким обговорював співробітництво України з НАТО, зокрема, її участь у миротворчих операціях в Косово та Афганістані, у тренувальній місії в Іраку, а також антитерористичній місії в Середземному морі.


Віктор Ющенко наголосив на важливості зберегти ключову роль НАТО в системі сучасної європейської безпеки, а також необхідності залучення України до вироблення нових підходів у реформуванні архітектури європейської безпеки.


У свою чергу, під час зустрічі Генеральний Секретар НАТО наголосив, що поглиблення співпраці з Росією не відбуватиметься за рахунок інтересів України.Він сказав, що право вступу будь-якої держави до НАТО є її суверенним правом, на яке не має права впливати жодна сторона.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект