НОВИНИ

23.09.2009 | 25 вересня у Нью-Йорку відбудеться Трійка Україна-ЄС
Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

25 вересня в Нью-Йорку в рамках 64-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН відбудеться засідання Україна-Трійка ЄС на рівні міністрів закордонних справ.


Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич сьогодні на брифінгу.


В ході засідання сторони планують обговорити стан підготовки до проведення 13-го саміту Україна-ЄС, що відбудеться в Києві 4 грудня, стан та перспективи переговорного процесу щодо укладення Угоди про асоціацію, питання безвізового режиму.


Також в ході засідання планується обговорити перспективи подальшої інтеграції України до енергетичного простору ЄС, зокрема, приєднання України до договору про Енергетичне співтовариство та виконання домовленостей, досягнутих під час міжнародної конференції з модернізації української ГТС.


Делегацію України на засіданні очолить т. в. о. міністра закордонних справ Володимир ХАНДОГІЙ. Делегацію ЄС - міністр закордонних справ Швеції Карл БІЛЬДТ.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект