НОВИНИ

23.09.2009 | Для підготовки проекту Підсумкового документа щодо участі України в Процесі планування та оцінки сил в Україні перебувають експерти НАТО
Джерело - УКРІНФОРМ "Україна-НАТО"

Вчора розпочався візит в Україну експертів НАТО з актуальних питань участі України в Процесі планування та оцінки сил.


У заході також беруть участь представники Міжнародного секретаріату НАТО, Міжнародного військового штабу НАТО, Стратегічного командування НАТО з трансформації та Офісу зв'язку НАТО в Україні.


Метою триденного візиту є розгляд проекту Підсумкового документа щодо участі України в Процесі планування та оцінки сил у 2009 році.


Від України участь у розгляді проекту Підсумкового документа беруть представники департаментів Міністерства оборони України, головних управлінь Генерального штабу ЗС України, Національної академії оборони України, командувань видів ЗС України, Командування сил підтримки ЗС України, Об'єднаного оперативного командування ЗС України та інших військових формувань України, відповідальні за питання планування та супроводження виконання заходів щодо досягнення Цілей партнерства за програмою візиту.


Підбиття підсумків візиту експертів НАТО планується 24 вересня під час заключного пленарного засідання. Зокрема, відбудеться заслуховування керівників секцій, узагальнення оцінки роботи експертів та зустріч делегації Міжнародного секретаріату НАТО з аташе з питань оборони країн-членів НАТО.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9833. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект