НОВИНИ

23.09.2009 | Віктор Ющенко відзначив важливу роль української громади США у відстоюванні інтересів України
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент України Віктор Ющенко в Нью-Йорку провів зустріч із представниками української громади США, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на офіційний сайт Глави Української держави. У зустрічі взяла участь дружина Президента пані Катерина Ющенко.


Під час зустрічі Глава держави ознайомив представників громади з сучасними внутрішньополітичними процесами в Україні, а також поінформував про внесені ним до Верховної Ради ініціативи щодо конституційних змін.


Президент відзначив важливу роль української громади США у відстоюванні інтересів України. Він подякував українській спільноті Америки за допомогу Україні в її національній розбудові, за їхню державницьку позицію у важливих для України питаннях.


Президент підкреслив, що напередодні президентських виборів українське суспільство знову знаходиться на переломному моменті своєї історії. Він наголосив, що як Президент гарантує, що вибори пройдуть у повній відповідності до світових демократичних стандартів. "Вибори президента будуть відкритими. Я не дозволю ніяких інтриг, я все зроблю, щоб кожен громадянин міг реалізувати своє право вибору", - запевнив В.Ющенко.


Наприкінці зустрічі Президент вручив державні нагороди України видатним представникам української громади США.


Зустріч Президента України і пані К.Ющенко з представниками української громади США відбулася в приміщенні Українського музею Нью-Йорка. Перед її початком Віктор і Катерина Ющенки також оглянули експозицію виставки українського художника і скульптора Ігоря Гречаника.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5274. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект