НОВИНИ

22.09.2009 | Президент високо оцінює рівень розвитку відносин України і США
За матеріалами - Прес-служба Президента України В. Ющенка, УКРІНФОРМ

Президент Віктор Ющенко високо оцінює рівень розвитку відносин України і США. "Для нас відносини з США - відносини стратегічні. Це відносини друзів", - наголосив Віктор Ющенко в Нью-Йорку під час виступу в Раді зовнішніх зносин, повідомляє прес-служба Глави держави.В.Ющенко зауважив, що особливий характер відносин між Україною та США закріплено в підписаній минулого року українсько-американській Хартії про стратегічне партнерство. За його словами, це документ-орієнтир, що засвідчує велике значення, якого Україна та США надають одне одному і в регіональних, і у глобальних відносинах.


Президент також зазначив, що Україна цінує підтримку з боку США у здобутті нашою державою статусу країни з ринковою економікою та вступі до СОТ.


У своєму виступі перед членами Ради, серед яких відомі експерти, науковці і громадські діячі, Глава держави, зокрема, відзначив демократичні здобутки України за останні роки та виклав бачення сучасних політичних процесів в нашій країні.


В.Ющенко також відзначив здобутки України у відносинах з Європейським Союзом, окреслив перспективи подальшого розвитку співпраці, зокрема в контексті підготовки Угоди про Асоціацію з ЄС.


Окремими темами виступу були питання реалізації Україною політики євроатлантичної інтеграції та розвитку відносин стратегічного партнерства зі Сполученими Штатами Америки.


Президент України також виклав підходи України до актуальних питань регіональної безпеки, розвитку відносин з Російською Федерацією.


Довідка. Рада зовнішніх зносин (The Council on Foreign Relations), заснована 1921 року, є незалежною авторитетною дослідницькою організацією, яка спеціалізується на питаннях зовнішньої політики США та міжнародних відносин. До основних напрямів її діяльності належать: проведення заходів з міжнародної тематики (конференцій) за участю представників уряду США, членів Конгресу, лідерів інших держав та провідних експертів; реалізація дослідницьких програм, підготовка доповідей, досліджень та рекомендацій з міжнародних проблем; публікація всесвітньо відомого журналу "Міжнародні справи" ("Foreign Affairs"); підготовка поточної аналітичної інформації.


Президентом Ради зовнішніх зносин є Ричард Хаасс.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект