НОВИНИ

21.09.2009 | Президент відбув із робочим візитом до США для участі в роботі 64-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент України Віктор Ющенко разом із дружиною Катериною відбув із робочим візитом до Сполучених Штатів Америки для участі в роботі 64-ї сесії Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй. Про це УКРІНФОРМу повідомили в прес-службі Глави держави.


Програмою візиту передбачено участь у заходах у рамках сесії Генеральної Асамблеї ООН, проведення низки двосторонніх зустрічей з керівниками іноземних держав та організацій, а також зустрічі з представниками американських ділових кіл, політиками, представниками української та єврейської громад. Зокрема, В.Ющенко проведе двосторонні зустрічі з лідерами Бразилії, Литви, Фінляндії, Швеції та інших країн.


Заплановані переговори Президента України з Генеральним секретарем Північноатлантичного Альянсу Андерсом Фог Расмуссеном, Генеральним секретарем Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН Жаком Дюфом.


Плануються зустрічі Глави держави також із представниками української громади США, представниками американських політологічних, наукових та експертних кіл.


Президент України прийняв рішення відвідати США з огляду на універсальність міжнародного майданчика у Нью-Йорку. Упродовж неповних трьох днів візиту Глава держави матиме змогу в різних форматах обговорити фактично усі найбільш пріоритетні питання зовнішньої політики України та міжнародних відносин, які мають безпосередній вплив на життя українських громадян: від зміни клімату, охорони довкілля, розвитку альтернативної енергетики, боротьби з піратством, до глобальної та регіональної безпеки, європейської та євроатлантичної інтеграції, гуманітарних, торговельно-економічних та інших питань.


З трибуни ООН Президент інформуватиме світову спільноту про пріоритети внутрішньої та зовнішньої політики України, хід демократичних перетворень у нашій країні. Не залишаться поза увагою і такі важливі для нашого суспільства теми, як міжетнічний мир і толерантність, вшанування пам'яті жертв фашизму та Голодомору.


У рамках візиту Глава держави виступить із промовою в Раді зовнішніх зносин - одній з найавторитетніших громадських організацій США, що спеціалізується на проблематиці міжнародних відносин.


У складі української офіційної делегації - глава Секретаріату Президента України Віра Ульянченко, заступник глави Секретаріату Президента Андрій Гончарук, т.в.о. міністра закордонних справ України Володимир Хандогій, перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони Костянтин Грищенко, директор Національного інституту стратегічних досліджень Юрій Рубан, голова Національного агентства екологічних інвестицій Ігор Лупальцев.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4752. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект