НОВИНИ

21.09.2009 | Верховний лідер Ісламської республіки відкидає заяви західних держав
Джерело - УКРІНФОРМ, ВВС

Верховний лідер Ісламської республіки аятола Алі Хаменеї відкинув заяви західних держав про те, що Іран має намір створити власну ядерну зброю.Висловлювання аятоли було сприйняте як перша офіційна відповідь на рішення США відмовитися від розміщення позиційного району ПРО у Східній Європі. Цей план був прийнятий адміністрацією колишнього президента, Джорджа Буша, як засіб захисту від загрози іранських ракет далекого радіуса дії.


Натомість, як оголосив президент Барак Обама, США розвиватимуть систему перехоплювачів наземного і морського базування для нейтралізації іранських ракет середнього і ближнього радіуса дії.


Але, за словами аятоли Хаменеї, США знали, що були "неправі", говорячи про таємну програму Тегерана по створенню ядерної бомби.


"Ми принципово відкидаємо ядерну зброю і забороняємо її виробництво й застосування", - заявив Верховний лідер у промові, яка транслювалася по державному телебаченню.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4010. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект