НОВИНИ

10.12.2004 | Росія може повторити "помаранчеву революцію"
Джерело - ProEUROPA

У Верховному суді РФ завершується процес за позовом ряду громадських об´єднань щодо скасування виборів до Держдуми четвертого скликання.

У п´ятницю, як очікується, пройдуть дебати сторін, у ході яких має намір виступити один із заявників - лідер КПРФ Геннадій Зюганов.

Після цього суд вийде для винесення рішення.

У ході останнього засідання в минулу середу висновок у справі висловила представник Генпрокуратури.

На її думку, позов представників партій "Яблуко", КПРФ, "Комітету- 2008", які наполягають на скасуванні результатів виборів, не підлягає задоволенню.

"Якщо не встановлена пряма залежність між розповсюдженим обсягом інформації й результатами виборів, не можна судити про порушення, які тягнуть скасування виборів", - заявив прокурор.

Вона відзначила, що хоча обсяг інформації про діяльності УПС у телевізійних передачах істотно перевищував кількість інформації про блок "Родіна", проте, у Держдуму пройшла саме "Родіна", а не УПС.

"Інформування про події, що не мають прямого відношення до виборів, заявник помилково вважає агітацією", - сказав представник Генпрокуратури.

Вимагаючи визнати нелегітимними останні вибори до Держдуми, позивачі стверджували, що при потуранні Центвиборчкому в ході передвиборної кампанії були допущені істотні порушення як порядку інформаційного забезпечення, так й агітації.

Це, на думку заявників, не дало можливості виборцям скласти чітке й адекватне уявлення щодо кандидатів і партії, які брали участь у передвиборній гонці.

Процес у Верховному суді триває четвертий тиждень, передає Інтерфакс-Україна.

Вибори в російську Держдуму пройшли 7 грудня 2003 року.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект