НОВИНИ

18.09.2009 | Генсек НАТО сьогодні виступить з промовою про відносини з Росією
За матеріалами - УНІАН

Увага сьогодні спрямована на Брюссель, де Генсек НАТО виступить з програмною промовою про відносини Росії і Північноатлантичного Альянсу.


Ще 2 дні тому він заявив, що озвучить нові ініціативи по встановленню довіри між НАТО і Москвою. Відносини з Брюсселем різко ускладнилися в серпні минулого року, коли міністри закордонних справ альянсу звинуватили Росію в непропорційному застосуванні сили відносно Грузії. Тоді ж була заморожена робота Ради "Росія-НАТО". Її роботу вдалося відновити лише в квітні цього року. Промова Андерса фог Расмуссена прозвучить на тлі заяви Вашингтона про відмову від проекту розміщення елементів ПРО у Східній Європі.


Росії доведеться симетрично відповісти на згортання системи ПРО в Європі. Про це пише "Коммерсантъ" з посиланням на джерела в МЗС Росії. За їх даними, Вашингтон чекає від Москви істотних поступок по Ірану, а саме, підтримки жорстких санкцій проти цієї країни і відмови від постачань їй зенітно-ракетних комплексів С-300. Нагадаємо, напередодні президент США Барак Обама оголосив про те, що Вашингтон відмовляється від розгортання елементів системи ПРО в Польщі та Чехії.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект