НОВИНИ

18.09.2009 | Москва, Лондон і Берлін дуже задоволені Обамою
Джерело - Українська правда

Росія розраховує спільно з США розробляти ефективні заходи щодо ризиків ракетного розповсюдження.


Про це заявив президент РФ Дмитро Медведєв, зазначивши, що в Росії відзначили заяву президента США Барака Обами про коригування підходів Сполучених Штатів до питання протиракетної оборони.


"Я обговорював цю тему з президентом США під час наших зустрічей у Лондоні та Москві. При цьому ми домовилися і зафіксували в наших спільних заявах, що Росія і США будуть прагнути до спільної роботи з оцінки ризиків ракетного розповсюдження у світі", - йдеться у заяві Медведєва.


Глава держави наголошує, що "зроблена в Вашингтоні заява показує, що для такої роботи складаються непогані умови".


"Зрозуміло, потрібно ще провести предметні консультації експертів і наша країна до них готова", - підкреслив Медведєв.


"Будемо спільно розробляти ефективні заходи щодо ризиків ракетного розповсюдження. Заходи, що дозволяють враховувати інтереси всіх сторін і забезпечувати рівну безпеку всім державам на європейському просторі", - заявив Медведєв.


"Ми цінуємо відповідальний підхід президента США до реалізації наших домовленостей. Я готовий до продовження діалогу", - зазначив він.


У свою чергу, канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що відмова США від розміщення об'єктів ПРО у Східній Європі стала "сигналом надії" на зближення з Росією.


"Я вважаю, що це рішення є "сигналом надії", який може дозволити "подолати труднощі з Росією", - заявила вона журналістам після прибуття на зустріч лідерів країн ЄС у Брюсселі для підготовки до саміту G20 в Піттсбурзі, США.


Крім того, прем'єр Великобританії Гордон Браун на прес-конференції у Брюсселі заявив про повну підтримку рішення президента США.


"Я повністю підтримую рішення, прийняте Обамою", - сказав він, зазначивши, що "Великобританія, як і раніше, приділяє першорядну увагу питанню про нерозповсюдження ядерних озброєнь".


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8641. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект