НОВИНИ

18.09.2009 | Росія клянеться, що Обама здав Європу не за "угодою"
Джерело - Українська правда, Інтерфакс-Україна

Росія не укладала ніяких "угод" зі США в обмін на відмову Вашингтона від розміщення елементів ПРО в Східній Європі.


 


Про це заявив офіційний представник МЗС РФ Андрій Нестеренко в четвер на брифінгу, відповідаючи на питання про можливу "угоду" між США і Росією по питання ППО.


"Це не відповідає нашій політиці, нашим підходам до рішення будь-яких проблем у відносинах з будь-якими країнами, якими б складними за своїм характером і чуттєвими вони не були", - заявив він.


"Це все домисли", - додав Нестеренко.


Він нагадав, що Росія в ході контактів з американськими партнерами дуже докладно висловлювала заклопотаність у зв'язку з планами США по розміщенню елементів ППО в Чехії і Польщі.


"У відповідь було сказано, що нова адміністрація США веде зараз аналіз, виробляє нові оцінки стосовно розміщення елементів ППО в Європі", - зазначив він.


За словами Нестеренка, у Москві виходять з того, що під час обговорення Росією і США подібних питань буде дотримуватися принцип довіри один одному.


Раніше в четвер прем'єр Чехії Ян Фішер підтвердив, що адміністрація Барака Обами проінформувала його про відмову від американських планів розміщення елементів системи ППО.


А президент Чехії Вацлав Клаус заявляє, що його країна готова продовжувати співробітництво зі США у військовій сфері, незважаючи на рішення Вашингтона відкласти плани розміщення елементів ППО в Східній Європі.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект