НОВИНИ

17.09.2009 | Президент США Барак Обама відмовився від зустрічі з Далай Ламою - "The Weekly Standard"
Джерело - УНІАН

Президенти США Барак Обама відмовився від зустрічі з Далай Ламою під час майбутнього візиту духовного лідера буддистів до Вашингтону. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє американське видання "The Weekly Standard".


У статті йдеться про те, що глава Білого дому бажає утриматися від особистих зустрічей із Далай Ламою принаймні до того часу, поки не відвідає Пекін з офіційним візитом. За інформацією видання, поїздка Барака Обами до КНР запланована на листопад 2009 року. У цьому контексті американський лідер вважає за доцільне не загострювати відносини з китайською стороною, яка виступає категорично проти контактів офіційних осіб з Далай Ламою.


Видання нагадує, що духовний лідер буддистів зустрічався з усіма американськими президентами, починаючи з 1991 року. Це стало причиною постійних звинувачень з боку Пекіна у підтримці Вашингтоном сепаратистських настроїв в їх країні.


Американські ЗМІ у той же час повідомляють, що Далай Лама зустрівся з американською делегацією на чолі із радником президента США Валері Джаррет, що днями відвідала Індію. Відповідно до офіційних заяв, Барак Обама вирішив засвідчити свою повагу релігійному лідерові та представникові культури Тибету. Однак, місцеві ЗМІ дотримуються іншої версії, відповідно до якої делегація привезла звістку про те, що зустрічі у Білому домі під час візиту Далай Лами до США не буде.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект