НОВИНИ

17.09.2009 | Європарламент створив делегації співпраці з третіми країнами
За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Європарламент обрав членів 40-а делегацій зі співпраці з третіми країнами.


Відповідне рішення було схвалено вчора на засіданні Європарламенту у Страсбурзі.


Частина з парламентських делегацій планує обрати своїх голів вже до кінця цього тижня. Це, зокрема, делегації в Асамблеї ЄС-країни Африки, Карибського моря та Атлантики, ЄС – Південна Америка, делегації зі співпраці з Палестинською законодавчою радою, Ізраїлем, Туреччиною, Хорватією, західними Балканами та окремими країнами центральної і південної Америки.


29 та 30 вересня відбудуться виборі голів делегацій до Асамблеї співпраці з країнами Східного партнерства та асамблеї співпраці з країнами Середземномор’я, а також делегації міжпарламентської співпраці з Китаєм, Індією, Білоруссю, Україною, Молдовою, Іраном та Іраком.


Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі Європарламенту, до складу делегації міжпарламентської співпраці з Україною увійшли 16 осіб, з них 6 представників групи народних партій, 4 – групи соціалістів і демократів, 2 – групи лібералів, по одному – “зелених”, лівих, консерваторів та позафракційних.


Від групи народних партій до складу делегації, зокрема, увійшли Анджей ГЖИБ, Ельзбета Катаржина  ЛУКАШЕВСЬКА, Павел ЗАЛЕВСЬКІ (всі - Польща), Йозіф МАТУЛА (Румунія), Альгірдас САУДАРГАС (Литва), Герман ВІНКЛЕР (Німечина). Від групи соціалістів та демократів – Вілія БЛІНКЕВІЧУЙТЕ (Литва), Марек СІВЕЦЬ (Польща), Моніка СМОЛКОВА (Словаччина), Крістіан ВІЖЕНІН (Болгарія). Від групи люірелаів – Сіірі ОВІІР (Естонія) та Адіна-Іоанна ВАЛЄАН (Румунія), від “зелених” – Ребекка ХАРМС (Німеччина), від консерваторів – Конрад ШИМАНСЬКІ (Польща), від лівих – Яромір КОЛІЧЕК (Чехія), а також позафракційний Андреас МОЛЬЗЕР (Австрія).


Колишній голова групи парламентської співпраці з Україною Адріан СЕВЕРІН в цьому складі Європарламенту вирішив працювати в делегації по зв’язках з Китаєм.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект