НОВИНИ

16.09.2009 | З технічної точки зору схоже, що рецесія на цьому закінчилася - глава ФРС США Бен Бернанке
Джерело - УКРІНФОРМ

Період економічної рецесії у Сполучених Штатах Америки, швидше за все, закінчився. Таке переконання, базуючись на останній статистиці, висловив сьогодні глава ФРС США Бен Бернанке. Він виступив у вашингтонському науковому центрі "Brookings Institution"."З технічної точки зору схоже, що рецесія на цьому закінчилася", підтвердив Бен Бернанке, відповідаючи на запитання аудиторії. Разом з тим він попередив, що економіка залишається вкрай слабкою через непрості умови кредитування, а рівень безробіття буде скорочуватися дуже повільно. Глава ФРС США зазначив, що ринок праці характеризуватиметься нестабільністю і протягом 2010 року, оскільки прогнозоване економічне зростання не є достатнім для створення необхідної кількості робочих місць.


Бен Бернанке висловив надію на те, що американське керівництво зможе довести до логічного завершення перегляд правил функціонування національної фінансової системи. "Я оптимістично налаштований відносно того, що буде проведено системну реформу", наголосив він.


Глава ФРС США прогнозує, що так звана "тіньова" банківська система, включно із сек'юризацією кредитів, уже не повернеться до масштабів, які існували до початку фінансової кризи. Він переконаний також, що ці процеси стануть предметом більш пильної уваги з боку регулятивних органів,


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект