НОВИНИ

16.09.2009 | Медведєв радіє, що його атака на Ющенка досягла мети
Джерело - Українська правда

Президент Росії Дмитро Медведєв вважає, що його недавнє письмове звернення до президента Віктора Ющенка досягло поставленої мети.Про це Медведєв сказав у вівторок у Москві на зустрічі з учасниками дискусійного клубу "Валдай".


"Я сказав усе, що хотів сказати. Чи досяг я мети? Я вважаю, що так. Резонанс був такий, що усім було цікаво. Цей лист викликав різні реакції, і це нормально", - сказав Медведєв.


Президент підкреслив, що "прямо визначив адресата свого звернення - це мій колега, президент України".


"Я не звертався до українського народу, як це спробували інтерпретувати. Моєю метою не було і порозумітися з елітою - ні з російською, ні з українською", - підкреслив Медведєв.


Він визнав, що одержав потім листи, у яких говорилося, що "такі розмови потрібно вести дипломатичною мовою".


"Це нормально. Але іноді необхідно пряме, чесне звернення без дипломатичного етикету. Я задоволений і тим, що сказав, і реакцією, яку одержав", - заявив Медведєв.


Він зазначив, що після направлення листа і розміщення відповідного виступу у своєму видеоблозі "розмовляв з українськими колегами, далеко не усі з яких є прихильниками партії Ющенка".


"Мені сказали багато лестивих слів. Ці люди говорили, що лист одержав колосальний резонанс", - поділився президент Росії.


За словами Медведєва, він "хотів привернути увагу до того, чому наші відносини з Україною деградували до небувалого рівня".


"Для цього могли б бути дуже складні комплексні причини, а могли бути дуже прості. Це саме такий випадок. Причина проста: мій колега прийняв певні політичні рішення, що переслідували саме таку мету", - вважає Медведєв.


Президент Росії відзначив, що "не йому судити, чи вдалося досягти Віктору Ющенку поставлених цілей в економіці, хоча це навряд, але політичних цілей він досяг - йому вдалося довести російсько-українські відносини до такого низького рівня".


Медведєв особливо відзначив, що своїм зверненням до Ющенка не ставив за мету "вплив на якісь політичні розклади в Україні".


"Я не вважаю за можливе впливати на внутрішньополітичну ситуацію в іншій країні. Та й ресурс впливу досить обмежений", - підкреслив він.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7617. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект