НОВИНИ

15.09.2009 | Законопроект щодо реформи системи охорони здоров'я у США подолає опозицію республіканців - Барак Обама
Джерело - УКРІНФОРМ

Законопроект щодо реформи системи охорони здоров'я обов'язково подолає опозицію республіканців та сумніви деяких представників Демократичної партії у Конгресі. Таке переконання висловив президент США Барак Обама в інтерв'ю телекомпанії CBS.


Глава Білого дому переконаний, що опоненти намагаються блокувати його план виключно задля отримання політичних переваг, як це було у 1990-х роках, коли законодавці не пропустили ініціативи Білла Клінтона. "В Республіканській партії є люди, які вважають, що найкраща стратегія - це просто перешкоджати реформам", зазначив глава держави.


Разом з тим, Барак Обама висловив переконання, що такий необхідний для країни закон буде схвалено. "Я сподіваюся, що нам вистачить голосів, аби прийняти не просто якийсь закон в області охорони здоров'я, а документ, що підтримає американців, зменшить витати, у довгостроковій перспективі допоможе контролювати дефіцит бюджету", заявив президент. Він іще раз наголосив, що не зацікавлений у тому, аби документ був прийнятий Конгресом і потім виявився малоефективним, оскільки несе за нього особисту відповідальність.


Барак Обама та Демократична партія намагаються провести через обидві конгресові палати закон, який обіцяє медичне страхування 46,3 млн американцям, які не можуть його оплатити. Реформа покликана також помітно сповільнити зростання цін на медичні послуги та зменшити права страхових компаній. Республіканці ж заперечують, що пропозиції адміністрації надзвичайно дорого коштуватимуть і ще більше поглиблять дефіцит федерального бюджета, який за прогнозами уже наступного року становитиме 1,5 трлн доларів США.


З ініціативами Білого дому погоджуються далеко не всі пересічні громадяни. Свідченням цьому став багатотисячний мітинг протесту "Марш на Вашингтон", який відбувся цими вихідними в американській столиці. Учасники акції прибули з усіх куточків країни, аби висловити своє невдоволення неконтрольованими урядовими витратами на сумнівні реформи та підтримку фінансової системи США.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект