НОВИНИ

15.09.2009 | Президенти Вишеградської Групи радилися у Сопоті
За матеріалами - Польського Радіо для Закордону, Європейського простору

У приморському Сопоті завершилася дводенна зустріч президентів Вишеградської групи, до якої входять Польща, Чехія, Словаччина та Угорщина. Серед основних тем розмов президентів: економічна криза, енергетична співпраця, а також подальше розширення Євросоюзу і НАТО.


 


11-12 вересня мова йшла про справи розширення Європейського Союзу, а також про ідею створення спільних Посольств, наприклад, в азійських чи африканських країнах. Йдеться про те, щоб Вишеградські країни орендували з огляду на заощадження, спільний будинок. В одному будинку можна складати внески, але кожна країна матиме своїх службовців, не буде також таблички з написом Посольство Вишеградської Групи.


Міністр в канцелярії президента Польщі Маріуш Гандзлік повідомив, що керівники Вишеграда розмовляли також про справи розширення Європейського Союзу за рахунок Балканських країн, а також - України і Грузії. Прозвучало важливе ствердження, що "присутність (в ЄС) України надзвичайно важлива для розширення зони стабілізації у Європі", - підкреслив міністр Гандзлік.


Наступна зустріч керівників країн Вишеградської Групи відбудеться у Празі.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект