НОВИНИ

14.09.2009 | Берлусконі: "Я є найкращим прем'єр-міністром"
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Берлусконі заявив, що він є найкращим прем’єр-міністром за всю історію Італії. Він ніколи не мав потреби платити жінкам за секс, а також не просував їх у велику політику. Тож, жодних думок про відставку.Сильвіо Берлусконі

Як заявив Сильвіо Берлусконі на прес-конференції, газети, які пишуть про його вечірки з повіями, займаються  „абсолютною брехнею та наклепами”. Він ніколи у житті не платив „жодного євро” за інтимні послуги, а повію Патрицію Д”Аддаріо, яка оприлюднила аудіозапис своїх приватних розмов з Берлусконі, привів до нього на вечерю бізнесмен з Барі й він, Берлусконі,  щодо неї виконував лише обов’язки господаря дому. Більше того,  за його словами, Д”Аддаріо за „4 злочини, що їй висуваються, ризикує 18 роками в’язниці”.


Я є найкращим...


Італійський прем’єр також  наголосив, що ніколи не просував „теледівчат” у політики, а всі запропоновані ним молоді жінки є „чудовими спеціалістами зі знанням мов”. І взагалі, наголосив Берлусконі: ”Я є найкращим прем’єр-міністром за останні 150 років італійської історії”.


Коментарі щодо цього твердження не забарилися. Зокрема, європарламентарій від Італії Луїджі де Маджістріс відповів: „Так, Берлусконі є найкращим прем’єром за 150 років, але – тільки для організованої злочинності”.  А іронічний лідер опозиційної Демократичної партії Даріо Франческіні прокоментував це ще саркастичніше: «Берлусконі сказав, що він є найкращим прем'єром в Італії за останні 150 років. Я не погоджуюся, оскільки за ці 150 років італійської історії був один, хто накоїв більше за Берлусконі. Його звали Беніто Муссоліні”. Перейшовши на серйозний тон, Франческіні додав, що зараз слід бути більш обережними, оскільки кінець епохи Берлусконі розпочався, тому не варто недооцінювати його вибрики.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект