НОВИНИ

14.09.2009 | Єврокомісар Ферреро-Вальднер має намір очолити ЮНЕСКО
За матеріалами - УНІАН

Єврокомісар від Австрії Беніта ФЕРРЕРО-ВАЛЬДНЕР, якій доручені зовнішні зв`язки і європейська політика сусідства, не планує продовжувати роботу в Єврокомісії нового складу, розраховуючи стати генеральним директором ЮНЕСКО.


"Якщо я стану відповідальною за роботу ЮНЕСКО як генеральний директор, я надам цій організації політичного профілю і спробую зробити її помітною", - відзначила Б.ФЕРРЕРО-ВАЛЬДНЕР.


Формуванням Єврокомісії нового складу займеться її новий керівник. Лідери 27 країн ЄС на червневому саміті в Брюсселі одностайно висловилися на підтримку кандидатури португальця Жозе Мануеля БАРРОЗУ на посаді голови Єврокомісії, однак для того, щоб він знову очолив виконавчу владу ЄС, необхідне схвалення Європарламенту. Голосування з питання продовження мандата Ж.М.БАРРОЗУ на посаді голови Єврокомісії відбудеться 16 вересня під час пленарної сесії Європарламенту в Страсбурзі. 


 


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5704. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект