НОВИНИ

14.09.2009 | Венесуела купує російську зброю на 2 млрд. доларів
Джерело - Українська служба ВВС

Поміж подальшого занепокоєння гонитвою озброєнь у Південній Америці, Венесуела повідомила, що Росія погодилась надати їй позику у 2 мільярди доларів для купівлі танків та протиповітряних ракет.Президент Уго Чавес заявив, що цієї оборудки було досягнуто під час його відвідин Москви минулого тижня.


Кілька днів тому після приїзду з турне дев"ятьма країнами Азії, Африки та Європи президент Чавес заявив, що придбав низку ракет короткого радіусу дії у Росії. Зараз він надав подальші деталі того, що полягало у двомільярдній оборудці Каракаса з Кремлем.


Згідно з угодою, що її було досягнуто у Москві, Венесуела купить складні системи протиповітряної оборони, бронетехніку та ракети "земля - повітря".


Президент Чавес поєднав укладення угоди з придбання зброї у Росії з відкриттям широких покладів газу у венесуельському штаі Фалькон.


На думку пана Чавеса за цих умов варто посилити оборонну потугу його країни з тим аби захистити природні ресурси Венесуели від того, що він визначив як заздрість західних держав.


Президент Чавес також додав, що нещодавно укладена угода США та Колумбії, яка б надавала американцям доступ до семи військових баз на терені Колумбії, на думку Чавеса постає загрозою національній безпеці Венесуели.


Впродовж останніх років Венесуела витратила 4 мільярди доларів на купівлю російської зброї.

на 2 млрд. доларів

 


Президент Чавес за російську зброю


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6551. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект