НОВИНИ

11.09.2009 | Жозе Мануель Баррозу переконує противників
Джерело - Європейський простір

Жозе Мануель Баррозу з дороги не звертає: в Європейському Парламенті президент Єврокомісії, який претендує на продовження мандату, спробував переконати у доцільності власного переобрання другу за розміром фракцію - соціалістів. Дебати з соціалістами завершили триденний цикл переговорів Баррозу з лідерами політичних груп парламенту.


Співвітчизниця Баррозу, депутат від соціалістів Едіт Ештрела, вважає, що "дебати пройшли чудово; Баррозу продемонстрував відкритість та гнучкість щодо питань, які викликають занепокоєння у соціалістів".


На суд парламентарів Жозе Мануель Баррозу виніс свою програму роботи Єврокомісії на наступні 5 років. За оцінками депутата Йо Лайнена, Баррозу вдалося включити до неї ряд важливих для соціалістів пунктів - зокрема, тих, які стосуються організації роботи іноземців в країнах Євросоюзу.


Разом з тим, підкреслив депутат, "кінцевого рішення щодо переобрання Жозе Мануеля Баррозу фракція поки не сформувала".


До нинішніх дебатів представники парламентських соціалістів були налаштовані критично по відношенню до Жозе Мануеля Баррозу. Сьогодні багато з них, включно з лідером групи Мартіном Шульцем, змінюють свою точку зору.


"Наміри президента групи соціалістів визначені та зрозумілі, - говорить депутат Перванш Берес. - Проте не думаю, що всі їх підтримують; не впевнена, що йому вдасться переконати парламентарів, які сумніваються, змінити свою точку зору".


Депутат мала на увазі намір Мартіна Шульца через два з половиною роки очолити Європарламент. Саме з цією метою, на її думку, лідер групи соціалістів і відточує мистецтво компромісу.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект