НОВИНИ

11.09.2009 | Заступник міністра закордонних справ України Костянтин Єлісєєв взяв участь у зустрічі послів країн-членів НАТО
За матеріалами - Сайту "Україна-НАТО" МЗС України

8 вересня 2009 року Заступник міністра закордонних справ України Костянтин Єлісєєв взяв участь у зустрічі послів країн-членів НАТО у Посольстві Словаччини в Україні, яке є контактним посольством Альянсу в нашій державі.


Сторони обговорили широкий спектр питань євроатлантичної інтеграції України та розвитку практичного співробітництва між Україною і НАТО.


Костянтин Єлісєєв поінформував про затвердження Річної національної програми на 2009 рік з підготовки України до набуття членства в НАТО, підписання Декларації про доповнення Хартії про особливе партнерство між Україною та Альянсом від 1997 року.


Окрема увага була приділена обговоренню питань трансформації міжнародної архітектури безпеки, підготовки нової Стратегічної концепції Альянсу, внеску України у забезпечення міжнародного миру та безпеки| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6000. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект