НОВИНИ

10.09.2009 | Голосування Європарламенту щодо призначення Жозе Мануеля Баррозу на посаду Президента Єврокомісії заплановано на 16 вересня
Джерело - УКРІНФОРМ

Голосування Європарламенту щодо призначення Жозе Мануеля Баррозу на посаду Президента Єврокомісії відбудеться наступної середи, 16 вересня, під час пленарного засідання у Страсбурзі. Про це сьогодні офіційно повідомив Президент Європарламенту Єжі Бузек (Jerzy Buzek) за підсумками так званої "конференції президентів" - традиційної наради лідерів політичних груп Європарламенту напередодні прийняття важливих політичних рішень.

Жозе Мануель Баррозу


Зібрання затвердило порядок денний наступного пленарного тижня, і голосування щодо кандидатури Баррозу до призначення на другий термін Президентом Єврокомісії є одним із пунктів цього робочого розкладу. Цьому рішенню передував тиждень напружених консультацій, які чинний Президент Єврокомісії провів із представниками політичних груп Європарламенту з обговорення запропонованих ним пріоритетів діяльності Єврокомісії на наступні п'ять років.


"Сьогоднішня зустріч "конференції президентів" призвела до чіткого рішення, що надсилає потужний сигнал громадянам Європи. В часи економічної кризи ми не можемо дозволити собі поширення політичного вакууму. Ми повинні бути здатними рухатися вперед і приймати рішення, буде чи ні пан Баррозу Президентом Єврокомісії на наступні п'ять років," - сказав Єжі Бузек.


Президент Європарламенту підтвердив, що Жозе Мануелю Баррозу доведеться виборювати підтримку більшості депутатів Європарламенту під час голосування наступної середи у Страсбурзі. За словами Бузека, політичні пріоритети, які Баррозу представив у Європарламенті, а також його дискусії з окремими політичними групами отримали широку підтримку серед європейських депутатів, цей факт уже став важливим прецедентом для майбутнього.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект