НОВИНИ

10.09.2009 | Барак Обама сподівається на високу результативність саміту G-20 у Піттсбурзі
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент США Барак Обама сподівається на те, що наступна зустріч лідерів країн G-20 буде результативною, і її учасники закріплять курс на стійкий розвиток. Про це йдеться у його спеціальній заяві, поширеній прес-службою Білого Дому."Саміт у Піттсбурзі - важлива нагода продовжити важку роботу, яку ми виконуємо, аби подолати глобальну економічну кризу та відновити добробут для наших народів", - наголошується в документі.


Барак Обама підкреслив, що зібрання має розглянути досягнення за цей час, оцінити масштаб та напрямок майбутніх спільних кроків.


Глава Білого дому нагадав, що рік тому американська економіка перебувала у стані "вільного падіння", і фахівці прогнозували повторення Великої депресії. Однак керівництвом США було вжито необхідних заходів для порятунку економіки. Барак Обама особливо наголосив на тому, що кроки, зроблені для відновлення економічного зростання, "були скоординовані з нашими партнерами по всьому світу". Барак Обама зазначив, що завдяки цьому вдалося досягти позитивних результатів - промислове виробництво у країнах "Великої двадцятки" стабілізувалося чи зростає, розширюється глобальна торгівля, поступово відновлюються нормальні умови для функціонування фінансових ринків.


Разом із тим, американський лідер заявив, що попереду іще багато спільної роботи, спрямованої на повномасштабне відновлення розвитку та запобігання повторенню подібних ситуацій у майбутньому.


Лідери країн "Великої двадцятки" зберуться на черговий саміт в американському місті Піттсбург (штат Пенсільванія) 24-25 вересня.


Піттсбург був відомим на території США та за їх межами як найпотужніший металургійний центр країни. Однак у 1970-ті та 1980-ті роки закрилося більшість заводів у західній частині штату Пенсільванія, і це призвело до катастрофічних наслідків - регіон втратив 150 тис. робочих місць, населення різко скоротилося, масово закривалися школи й дошкільні заклади, місто занепадало. Політика федерального керівництва допомогла місту не лише подолати труднощі, а й покращити екологічну ситуацію та почати розвиватися досить швидкими темпами. Секрет полягав у тому, що головну увагу було спрямовано на розвиток університетів, медичних центрів, туристичного напрямку та сфери високих технологій.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект