НОВИНИ

10.09.2009 | У польській Криниці розпочинається XIX міжнародний економічний форум
За матеріалами - УКРІНФОРМ

У польському містечку Криниця-Здруй (південь країни)  розпочався XIX Міжнародний економічний форум під гаслом "Європейська солідарність - 20 років після революції". Протягом трьох днів лідери європейського бізнесу та політики дискутуватимуть на важливі теми, що хвилюють сьогодні європейців.


Один із організаторів та голова програмної Ради форуму, керівник Східного інституту у Варшаві Зигмунт Бердиховський в коментарі для УКРІНФОРМу відзначив, що очікує від заходу "прагматичних розмов політиків і бізнесменів, спрямованих на подолання існуючих стереотипів та упереджень в Європі".


Він повідомив, що цьогорічний форум відрізняється від попередніх цілеспрямованою дискусією про підсумок 20-ти років початку змін у Центрально-Східній Європі. "Ми хочемо підсумувати цей період, задавши гостям питання: чи вдається сьогодні утримати ентузіазм, який був у часи змін в Європі, чи Європа готова, як колись, ділитися своїм досвідом і чи всередині Євросоюзу існує згода щодо розвитку континенту шляхом розподілення багатства між старими та новими країнами Європи",- зазначив З.Бердиховський.


Він повідомив, що організаторам вдалося уникнути істотного впливу кризи на підготовку до цієї події. "Ми підготувати форум навіть краще, ніж у попередні роки. Плануємо мати більше гостей у порівнянні з минулим роком, а також більшу кількість дискусійних панелей", - заявив організатор форуму.


З.Бердиховський підкреслив, що з України очікується одна з найчисленніших делегацій на форумі - понад 140 осіб, - яка поступатиметься лише представництву російської сторони. У Криниці планується участь у дискусійних панелях колишнього президента України Леоніда Кучми, міністра регіонального розвитку та будівництва Василя Куйбіди, голови Волинської облдержадміністрації Миколи Романюка.


Крім того, участь у форумі мають взяти голова Європарламенту Єжи Бузек, екс-президент РП Александер Кваснєвський, колишній прем'єр-міністр Іспанії Хосе Марія Аснар.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект