НОВИНИ

10.09.2009 | Обама хоче поставити крапку в системі охорони здоров'я
Джерело - Українська служба ВВС

Президент Обама, промовляючи в американському Конгресі, сказав, що хоче стати тим президентом Сполучених Штатів, який поставить крапку в системі охорони здоров"я країни.Пан Обама сказав, що за останні сто років він не перший президент, який намагається змінити систему охорони здоров"я, але він сповнений рішучості стати останнім:


"Більше немає часу для сварок. Час для ігор минув. Тепер настав час для дій. Тепер обидві партії разом повинні запропонувати найкращі ідеї, і продемонструвати американцям, що можемо зробити те, чого вимагають від нас наші виборці. Настав час втілити в життя обіцянки у галузі охорони здоров"я."


Він сказав, що США є єдиною багатою країною, в якій мільйони людей не можуть дозволити собі медичне обслуговування. Пан Обама наголосив, що його плани покращать медичну страховку для тих, в кого вона вже є, а також включатимуть можливість державної страховки для тих, в кого її немає.


Президент Обама сказав, що Конгрес вже погодив майже 80 відсотків необхідних реформ. Але опоненти пакету президента кажуть, що долучення до програми страхування 46 мільйонів американців - це занадто дорого, і означатиме втручання держави в приватне життя громадян.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4466. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект