НОВИНИ

10.09.2009 | Ющенко і Обама можуть зустрітися вже наступного тижня
Джерело - Korespondent

Наступного тижня, 14 вересня, в Нью-Йорку розпочинається сесія Генеральної асамблеї ООН, під час якої може відбутися зустріч президента США Барака Обами і Президента України Віктора Ющенка. Крім того, українські дипломати сподіваються, що Держсекретар США Хіларі Клінтон під час жовтневого візиту до Москви заїде до Києва.Про це в інтерв'ю "Німецькій хвилі" повідомив посол України у США Олег Шамшур.


Посол України у США Олег Шамшур в інтерв'ю "Німецькій хвилі". "Зараз я можу тільки сказати, що ми разом з нашими американськими колегами відпрацьовуємо це питання. Зустріч у рамках Генеральної асамблеї - це один з можливих варіантів. Але не єдиний. Я маю на увазі те, що ми працюємо, щоб ця зустріч відбулася до кінця року ", - сказав посол.


За його словами, очікується, що Віктор Ющенко відвідає Нью-Йорк, однак остаточне рішення ще не прийнято. Зазначимо, що згідно з інформацією, розміщеною на сайті Президента України, 14-16 вересня у Президента заплановано візит до Туркменістану.


Водночас, відповідаючи на запитання журналістів, про візит державного секретаря США до Москви, запланований на жовтень-місяць, Шамшур припустив, що під час поїздки Держсекретар може відвідати Київ.


"Це питання ми також відпрацьовуємо з нашими американськими колегами, зараз я не можу дати остаточної відповіді. Це питання в роботі", - зазначив український посол.


Як повідомлялося, президента США Барак Обама у своєму привітанні на адресу Президента України з нагоди Дня незалежності заявив, що Сполучені Штати Америки не відступлять від підтримки України під час її просування шляхом свободи, демократії та благополуччя.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект