Наступного тижня, 14 вересня, в Нью-Йорку розпочинається сесія Генеральної асамблеї ООН, під час якої може відбутися зустріч президента США Барака Обами і Президента України Віктора Ющенка. Крім того, українські дипломати сподіваються, що Держсекретар США Хіларі Клінтон під час жовтневого візиту до Москви заїде до Києва.
 Про це в інтерв'ю "Німецькій хвилі" повідомив посол України у США Олег Шамшур.
Посол України у США Олег Шамшур в інтерв'ю "Німецькій хвилі". "Зараз я можу тільки сказати, що ми разом з нашими американськими колегами відпрацьовуємо це питання. Зустріч у рамках Генеральної асамблеї - це один з можливих варіантів. Але не єдиний. Я маю на увазі те, що ми працюємо, щоб ця зустріч відбулася до кінця року ", - сказав посол.
За його словами, очікується, що Віктор Ющенко відвідає Нью-Йорк, однак остаточне рішення ще не прийнято. Зазначимо, що згідно з інформацією, розміщеною на сайті Президента України, 14-16 вересня у Президента заплановано візит до Туркменістану.
Водночас, відповідаючи на запитання журналістів, про візит державного секретаря США до Москви, запланований на жовтень-місяць, Шамшур припустив, що під час поїздки Держсекретар може відвідати Київ.
"Це питання ми також відпрацьовуємо з нашими американськими колегами, зараз я не можу дати остаточної відповіді. Це питання в роботі", - зазначив український посол.
Як повідомлялося, президента США Барак Обама у своєму привітанні на адресу Президента України з нагоди Дня незалежності заявив, що Сполучені Штати Америки не відступлять від підтримки України під час її просування шляхом свободи, демократії та благополуччя.
|